RTSH Sport Live

Djokovic-Ibrahimovic, takim mes kampionëve në ATP Finals

  • 21/11/2022
  • |
  • Sporte të tjera
Djokovic-Ibrahimovic, takim mes kampionëve në ATP Finals
Sulmuesi i Milanit uron serbin pas fitores në Torino.

Tifoz VIP,  surprizë për Nole Djokovic, i cili dje festoi fitoren e tij në ATP Finals në Torino së bashku me Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi i Milanit, i cili po rikuperohet nga operacioni në ligamentin e gjurit të majtë dhe do të kthehet në fushë në vitin 2023, ndoqi finalen kundër Ruud drejtpërdrejt me gruan dhe fëmijët e tij dhe në fund të lojës shkoi në dhomat e zhveshjes ku ka pozuar me serbin dhe kupën. Më pas edhe përqafimi me Goran Ivanisevic, trajneri i Djokovic.