RTSH Sport Live

Georgina komenton në postimin e Mesit për Agueron: Ronaldo është më i miri

  • 16/12/2021
  • |
  • Gosip
Georgina komenton në postimin e Mesit për Agueron: Ronaldo është më i miri
Mesazhi i partneres së Cristianos shfaqet nën urimin prekës të Leos për mikun e tij, i cili detyrohet t'i japë lamtumirën futbollit për shkak të problemeve shëndetësore

Ndoshta më shumë se një mënyrë për të pretenduar epërsinë në një duel kampionësh që ka vazhduar për më shumë se një dekadë, ka më shumë të ngjarë të jetë një gjykim i gabuar. Arsyeja që e shtyu Georginën të komentonte në postimin e Leo Messit në Facebook për lamtumirën e Sergio Agueros nuk dihet, por sigurisht është të paktën i veçantë.

Nën mesazhin prekës të “Pleshtit” për të përshëndetur mikun e tij, i detyruar t'i japë lamtumirën futbollit për probleme shëndetësore, ka dalë komenti i partneres së Cristiano Ronaldos: “Ronaldo është më i miri”, i ndjekur nga dy zemra, një e bardhë dhe një e kuqe. Një mesazh i veçantë, edhe sepse në letrën e tij të hapur për Kun, Messin nuk kishte bërë asnjë referencë për këtë temë.