RTSH Sport Live

Kristiano Ronaldo tashmë është rikthyer: mesazh për Juven dhe Alegrin

  • 27/07/2021
  • |
  • Itali
Kristiano Ronaldo tashmë është rikthyer: mesazh për Juven dhe Alegrin
CR7 i është rikthyer punës, seanca e parë stërvitore dhe postime në rrjetet social me një mesazh për tifozët dhe trajnerin

Mes tifozëve, mes shokëve të tij të skuadrës, në mes të fushës, Cristiano Ronaldo është kthyer në shtëpi, nga Juve dhe Allegri. Dita e parë e trajnimit pas pushimeve dhe vizitave mjekësore, CR7 është në krye për të rifilluar. Dhe në rrjetet sociale, si gjithmonë, nuk ka munguar postimi nga ana e tij: "Back on track”.

Rikthimet e Kulusevski, De Ligt, Ramsey dhe Rabiot janë lënë në hije nga kthimi në Continassa i portugezit, i mbështjellë nga entuziazmi i tifozëve të Juventusit që e prisnin për foto dhe autografe. Një dush i vërtetë turme për Cristiano, i cili në 8:30 ishte tashmë në J Medical për ekzaminime klinike dhe pasditen e djeshme veshi këpucët dhe fanellën bardhezi për të djersitur në fushë nën urdhrat e Allegrit.