RTSH Sport Live

Bajrami: Kemi akoma punë deri në Gjermani

  • 20/11/2023
  • |
  • Kombëtarja
Bajrami: Kemi akoma punë deri në Gjermani
Nedim Bajrami flet pas barazimit 0-0 me Ishujt Faroe

Nedim Bajrami, mesfushori i skuadrës kuqezi ka komentuar barazimin 0-0 të arritur në “Air Albania”, në ndeshjen e fundit në Grupin E, që mjaftoi për vendin e parë në grup.

“Ata u mbrojnët mirë, vuajtëm sepse nuk kishim hapësira. Kishim raste, por duhet të tregoheshim më të qetë, por e rëndësishme është që u kualifikuam dhe zumë vendin e parë në grup. Duhet të punojmë dhe të shikojmë përpara, kemi akoma punë deri në Gjermani”.

“Mendoj se me Silvinjon kemi bërë deri tani një punë shumë të mirë, jemi një skuadër e fortë. Tani e rëndësishme është të festojmë”.