RTSH Sport Live

Spanjë

Tebas i përgjigjet El-Khelaifit: Ai na merr të gjithëve për budallenj!

Tebas i përgjigjet El-Khelaifit: Ai na merr të gjithëve për budallenj!

Javier Tebas i përgjigjet Nasser Al-Khelaifi. "Ai na merr për budallenj (as ai nuk i beson gënjeshtrat e tij) dhe jep mësime [...]

22/06/2022 | Spanjë