RTSH Sport Live

UEFA Champions League

Atletico, tifozët denoncojnë policinë dhe personelin e sigurisë së Interit

Atletico, tifozët denoncojnë policinë dhe personelin e sigurisë së Interit

Pakënaqësia dhe indinjata shpërthejnë në mesin e tifozëve të Atletico Madridit që u dyndën në [...]

22/02/2024 | Futboll Bota