RTSH Sport Live

Itali

Igli Tare flet për të ardhmen dhe vlerëson Juventusin: Dua të rikthehem!

Igli Tare flet për të ardhmen dhe vlerëson Juventusin: Dua të rikthehem!

Igli Tare ishte i ftuari special mbrëmë në “Sky Italia” në emisionin dedikuar transferimeve të lojtarëve. [...]

19 orë para | Itali