RTSH Sport Live

UEFA Europa League

Ançeloti “likuidon” Mbape: E respektoj, por tani kemi një finale

Ançeloti “likuidon” Mbape: E respektoj, por tani kemi një finale

"Unë kurrë nuk kam folur për një lojtar që nuk është i Realit dhe nuk do ta bëj kurrë. Ne i respektojmë [...]

24/05/2022 | UEFA Europa League