RTSH Sport Live

Futboll Bota

Inter-Juve 2-0: Vidal e Barella show,  Conte “përqafon” Milanin

Inter-Juve 2-0: Vidal e Barella show,  Conte “përqafon” Milanin

Nuk kishte histori.  Interi mposhti një Juve inegzistente duke dominuar derbin italian me golat e Vidal dhe Barella, “përqafon” [...]

18/01/2021 | Itali