RTSH Sport Live

Të tjera

Ndërron jetë Xherri Uest, “logoja” e NBA-t

Ndërron jetë Xherri Uest, “logoja” e NBA-t

Vetëm pak orë para ndeshjes së tretë të finaleve mes Bostonit dhe Dallasit ka ndërruar jetë Xherri Uest. Për [...]

7 orë para | Të tjera