RTSH Sport Live

Rajoni

Manaj: Tifoz me Ronaldon dhe… bakllavanë, përse nuk më pëlqen futbolli anglez

Manaj: Tifoz me Ronaldon dhe… bakllavanë, përse nuk më pëlqen futbolli anglez

Manaj rrëfen jetën në Turqi dhe shpjegon menjëherë se gjuha ishte shumë “familjare”. I pyetur nëse [...]

14/04/2024 | Kombëtarja