RTSH Sport Live

Futboll Vendi

Javë evropiane për Egnatian dhe Partizanin, do të luajnë në Islandë e Gjeorgji të enjten

Javë evropiane për Egnatian dhe Partizanin, do të luajnë në Islandë e Gjeorgji të enjten

Egnatia dhe Partizani janë dy skuadrat shqiptare që do të luajnë në Evropë këtë javë, pas eliminimit [...]

19 orë para | Futboll Vendi