RTSH Sport Live

Gjesti i Victoria Beckham për Messin, përgjigjet bashkëshortja e tij Antonela

  • 17/07/2023
  • |
  • Gosip
Gjesti i Victoria Beckham për Messin, përgjigjet bashkëshortja e tij Antonela
Kampioni argjentinas është zyrtarisht lojtar i ri i Inter Miami, skuadër në pronësi të David Beckham

Leo Messi është një lojtar i Inter Miami, një klub amerikan në pronësi të David Beckham. Bashkëshortja e këtij të fundit, ish-këngëtarja tashmë stiliste Victoria, ka vendosur ta mirëpresë kampionin argjentinas në mënyrën më të mirë të mundshme. Posh Spice ka postuar një video të Pulce në llogarinë e saj në Instagram dhe ka shkruar: "Nuk kam fjalë të mjaftueshme për të shprehur sa krenare jam për David Beckham. Të kam parë të punosh shumë për ta realizuar këtë moment dhe më në fund është këtu. Puthje Leo dhe Antonela!

Antonela Roccuzzo e vlerësoi shumë gjestin e Victoria Beckham dhe iu përgjigj me një sërë zemrash të kuqe. Në rrjetet sociale, tashmë shumë janë duke mbështetur për të dyja, me shpresën se do të bëhen mike të mira. Messi u përshëndet nga mijëra tifozë të skuadrës së tij të re në qytetin e Floridës. Në skenë, futbollisti ka treguar për të pranishmit fanellën e tij të re me numër 10.