RTSH Sport Live

Klopp humbet unazën e martesës, ja si reagon pasi e gjen!

  • 02/01/2024
  • |
  • Gosip
Klopp humbet unazën e martesës, ja si reagon pasi e gjen!
Trajneri vullkanik i “Reds” bëhet viral me festimet e tij pas fitores 4-2 ndaj Newcastle

Martesa në rrezik për Jurgen Klopp? Nëse ajo me Liverpool-in është më se solid pas 4-2 kundër Neëcastle-it që konsolidoi vendin e parë në Premier League, ai me gruan e tij Uhla u lëkund për disa sekonda.

Në festimet e zjarrta me tifozët e tij në fund të ndeshjes, Klopp humbi unazën e martesës në fushën e Anfield për disa momente. Gjithçka u zgjidh dhe unaza u gjet dhe u kompletuar me një puthje para kamerës për të përmbysur plotësisht situatën.