RTSH Sport Live

Neymar plotësisht pa flokë: arsyeja e fotos virale

  • 13/11/2023
  • |
  • Gosip
Neymar plotësisht pa flokë: arsyeja e fotos virale
Braziliani ka vendosur të revolucionarizojë pamjen e tij

Një moment shumë i ndërlikuar për Neymar. Kampioni i kombëtares braziliane në fakt së fundmi është operuar pas këputjes së ligamentit të kryqëzuar të përparmë dhe meniskut të gjurit të majtë, gjë që do ta mbajë jashtë fushës për një periudhë të gjatë dhe që detyroi Al Hilalin të pezullojë kontratën.

Ndërkohë, O'Ney, i cili së fundmi u bë baba i një vajze të vogël, ka vendosur të sjellë një frymë të freskët në jetën e tij duke filluar me një ndryshim rrënjësor në pamje. Një heqje e plotë e flokëve. Prerja e re është postuar nga vetë futbollisti me një selfie të bukur në Instagram.