RTSH Sport Live

Rashford aksidenton “Rolls Royce”-n e tij pas ndeshjes Bërnli-Junajtid (Foto)

  • 24/09/2023
  • |
  • Të tjera
Rashford aksidenton “Rolls Royce”-n e tij pas ndeshjes Bërnli-Junajtid (Foto)

Orët pas fitores me Bërlnin kanë qenë mjaft të vështira për Markus Rashoford. Junajtid doli fitues nga “Turf Moor” i Bërnlit me golin e vetëm të takimit të shënuar nga Bruno Fernandez dhe pas u kthye në Kerrington me autobus.

Aty lojtarët janë shpërndarë dhe kanë marrë mjetet e tyre për tu kthyer në shtëpi. Sipas “The Sun” pak çaste pas nisjes nga Kerrington është aksidentuar edhe Rashfrod, i cili ka shpëtuar pa dëmtime fizike. Tabloidi njofton se në vendngjarje nuk kishte nevojë për ambulancë ndërsa theksohet se askush nuk është ndaluar nga ana e policisë.