RTSH Sport Live

Ronaldo dhe Georgina në krizë? Në Portugali janë të bindur: Cristiano është ngopur me të

  • 21/04/2023
  • |
  • Gosip
Ronaldo dhe Georgina në krizë? Në Portugali janë të bindur: Cristiano është ngopur me të
Sipas mediave portugeze, çifti po përjeton një moment të veçantë, edhe pse në rrjetet sociale të dy janë më të afërt se kurrë

Thashethemet ndjekin njëri-tjetrin dhe pavarësisht se Cristiano Ronaldo dhe gruaja e tij Georgina shfaqen në rrjetet sociale më të afërt se kurrë, në Portugali zërat për një krizë po bëhen gjithnjë e më këmbëngulëse. Për këtë foli 'Noite das Estrelas', një program televiziv që transmetohet në rrjetin CMTV dhe për këtë rast pyeti psikologun Quintino Aries, të cilit iu kërkua të analizonte qëndrimin e çiftit në javët e fundit: "Qëndimet e fundit të Ronaldos tregojnë dy gjëra: se jeta e tij personale nuk është në një moment të lumtur dhe se sa më shumë që distancohet nga e ëma, Dolores Aveiro, aq më pak i qetë është”.

Jo vetëm kaq, fjalën e tij e ka thënë edhe gazetari Daniel Nascimento, i cili shton: “Ronaldo nuk është i lumtur. Georgina e kalon ditën në një qendër tregtare në Riad dhe kjo është një nga arsyet që Cristiano-s ka filluar ta shohë këtë histori si jo shumë argëtuese. Gjithçka që ajo bën është të shpenzojë, të shpenzojë dhe të shpenzojë. Dhe më e keqja, ajo mendon se i përmbush standardet e Cristianos. Ajo po e vendos veten në një piedestal dhe kjo nuk i pëlqen aspak sulmuesit”.