RTSH Sport Live

Rrëfimi i gruas së Thiago Silvës, ja shuma e shpenzuar në restorant

  • 07/01/2024
  • |
  • Gosip
Rrëfimi i gruas së Thiago Silvës, ja shuma e shpenzuar në restorant
Mbrojtësi brazilian festoi me familjen e tij fitoren (me gola) në Fa Cup në ndeshjen mes Chelsea dhe Preston.

Chelsea fitoi me rezultatin e pastër 4-0 kundër Preston në FA Cup. Blutë kalojnë në turin tjetër të kompeticionit, falë golave ​​të shënuar nga Broja, Thiago Silva, Sterling dhe Enzo Fernandez. Mbrojtësi brazilian, dikur i Milanit, e festoi suksesin në një mënyrë që shkaktoi diskutime.

Pas fishkëllimës së fundit, Thiago Silva pati mundësinë të shijonte disa momente relaksi në shoqërinë e familjes, duke kulmuar me një darkë të shtrenjtë.

Sa ka shpenzuar Thiago Silva? - Siç zbuloi gruaja e Thiago Silvës, fatura e darkës ishte e kripur. Totali, në fakt, ishte 900 paund (rreth 1045 euro). Me pak fjalë, ishte një darkë e një niveli të caktuar për lojtarin që shënoi golin e dytë të sezonit.