RTSH Sport Live

Shqipëria është gati, Reja publikon formacionit

  • 12/10/2021
  • |
  • Kombëtarja
Shqipëria është gati, Reja publikon formacionit
Kuqezinjtë, në ndeshjen e rëndësishme kualifikuese në “Air Albania”, përballë është Polonia

Përfaqësuesja kuqezi bëhet gati për sfidën e rëndësishme, atë me Poloninë, që do të startojë pas pak(20:45) në “Air Albania). Trajneri Reja, duke bërë llogaritë dhe me mungesat(Gjasula e Cikalleshi me Covid, Balaj e Gjimshiti të dëmtuar, Çekiçi i skualifikuar), ka zgjedhur 11-shin titullarë për këtë sfidë: 

Berisha, Hysaj, Ismajli, Kumbulla, Veseli, Bare, Ramadani, Trashi, Uzuni, Manaj, Roshi.