RTSH Sport Live

Cristiano Ronaldo dhe fotoja virale me djalin e tij

  • 22/02/2024
  • |
  • Futboll Bota
Cristiano Ronaldo dhe fotoja virale me djalin e tij
Talenti portugez ka publikuar në profilin e tij zyrtar një foto ku nxjerr në pah një detaj interesant

Kampionët kurrë nuk i lënë asgjë rastësisë dhe Cristiano Ronaldo jep një shembull për të gjithë kolegët e tij. Në shtëpinë e tij luksoze në Doha, kampioni portugez ka një hapësirë q​ë e përdorur si palestër, çdo ditë, përtej punës që bën në fushën e stërvitjes me ekipin e tij. Dhe së bashku me të, djali i madh i Ronaldos nuk humbet asnjë rast për të strukturuar fizikun e tij adoleshent.

Fotoja e publikuar në profilin e tij social orët e fundit përjetëson kampionin portugez në shoqërinë e djalit të tij në përfundim të një seance stërvitore të personalizuar. U bë menjëherë virale, pasi thonjtë e këmbëve të futbollistit portugez janë lyer me manikyr të zi. Nuk është një çudi, por një masë paraprake që merr vetë kampioni, manikyri i bën thonjtë më të fortë.

Zakoni i vendosjes së manikyrit në këmbë është një masë paraprake e marrë nga talenti portugez për të parandaluar thyerjen e thonjve gjatë goditjeve gjatë ndeshjeve, ose pas disa goditjeve nga një kundërshtar.

Cristiano Ronaldo e la foto virale con il figlio: perché ha lo smalto nero  sulle unghie dei piedi