RTSH Sport Live

Sergio Conceiçao dhe mesazhi rrënqethës kushtuar Eriksson

  • 11/01/2024
  • |
  • Të tjera
Sergio Conceiçao dhe mesazhi rrënqethës kushtuar Eriksson
Mesazhet e vlerësimit vazhdojnë të mbërrijnë për ish-trajnerin e bardhekaltërve, i cili po lufton me kancerin.

Në ditën kur deklarata e Sven-Goran Eriksson tronditi fjalë për fjalë botën e futbollit, Sergio Conceiçao zgjodhi disa fjalë, por të rëndësishme, për t'i kushtuar një mesazhish-trajnerit të Lazios. Postimi social i trajnerit aktual të Portos tërhoqi vëmendjen e shumë tifozëve të bardhekaltërve, pranë trajnerit suedez.

Kështu Sergio Conceiçao në Instagram, me një mesazh për Eriksson shoqëruar me një foto ku përfshihen edhe Dejan Stankoviç dhe Fernando Couto: "Një betejë tjetër për ata që tashmë kanë fituar shumë! Një përqafim i madh për trajnerin", ka shkruar trajneri i Portos.