RTSH Sport Live

E HËNA SPORTIVE në RTSH Sonte në 18:00

  • 15/03/2021
  • |
  • Emisione
E HËNA SPORTIVE në RTSH Sonte në 18:00

Dinamo fiton derbin dhe merr kryesimin në grupin A
Tomori fiton ndaj Turbinës dhe i bën presion Egnaties kryesuese
Pogradeci mposht Lushnjen dhe forcon pozitat në vendin e tretë
Flamurtari fiton duelin e mbijetesës me Elbasanin
Korabi mposht Burrelin dhe tani është në garën e elites 
Erzeni ndalet në shtëpi nga Besëlidhja
Vora surprizon Orikun në shtëpi
Volejbolli është i kuq. Partizanini dominon për meshkuj e femra duke siguruara trofetë e Kupës së Shqipërisë. 
Në drejtimin e Alban Hasani
Analiza e Saimir Demit
Të ftuar: Taulant Marku, Aldrit Oshafi dhe Marin Abazaj në lidhje skype