RTSH Sport Live

E HENA SPORTIVE, ora 18:00

  • 08/03/2021
  • |
  • Emisione
E HENA SPORTIVE, ora 18:00

Ketegoria Superiore mbyll javën e 23-të
Gjithçka e hapur  në garën për titull, Europe dhe mbijetese
Kategoria e Parë zhvillloi javën e 14
Burreli dhe Egnatia kryesojnë grupet respektiv
Dinamo ndalet nga Vora
Erzeni mposht Partizanin B dhe ngjitet I katërti
Korabi fiton në transfertën e Lezhës dhe qëndron në garën për elite
Veleçiku fiton duelin e mbijetesës me Orikun
Tomori poker Flamurtarit
 Pogradeci i shkakton humbjen e 11 Elbasanit dhe ngjitet I treti