RTSH Sport Live

E HËNA SPORTIVE Sonte ora 18:00

  • 01/03/2021
  • |
  • Emisione
E HËNA SPORTIVE  Sonte ora 18:00

Burreli mbetet në krye të grupit A
Partizani B e ka me gjykimin 
Dinamo rikthehet te fitorja në transfertën e Orikut 
Erzeni ndal rrugën e fitoreve ndaj Veleçikut
Paqe në Vora-Korabi
Pogradeci ndal Egnatian kryesuese 
Besa likujdon Flamurtari dhe i afrohet vendit të parë
Tomori mposht Lushnjen dhe pozicionohet i treti

Të ftuar: Klevis Dalipi, Dritan Mehmeti, Ardian Abazaj, Dit Beci.
Analiza e Saimir Demit