RTSH Sport Live

E Hëna Sportive sonte ora 18:05

  • 22/03/2021
  • |
  • Emisione
E Hëna Sportive sonte ora 18:05

Burreli fiton me polemika ndaj Erzenit dhe rimer kryesimin
Besëlidhja përmbys Dinamon dhe e zbret nga vendi I pare
Vora mposht Veleçikun dhe ngjitet në vendin e katërt
Paqe në Partizani B – Oriku
Egnatia kalon Besën dhe shkon në +8 nga Tomori I vendit të dytë
Lushnja bën detyrën në shtëpi ndaj Flamurtarit
Elbasani gjen pikën e parë në kampionat ndaj Turbinës. 
Kombëtarja kryen séance e pare stërvitore në prag të tre ndeshje të para kualifikuese për Kupën e Botës “Qatar 2022”
Në drejtimin e Alban Hasanit
Analiza e Saimir Demit
Të ftuar: Alfred Deliallisi, Klevis Murati, Edmond Kodra, Dorian Bubeqi dhe Fation Kodra
E Hëna Sportive sonte ora 18:05 në RTSH HD dhe ora 21:30 në RTSH Sport.