RTSH Sport Live

E Hëna Sportive sot në RTSH Sport ora 18:00

  • 19/04/2021
  • |
  • Emisione
E Hëna Sportive sot në RTSH Sport ora 18:00

Dinamo rikthehet në krye të  grupit A.
Korabi mposht Burrelin në transfertë dhe rihyn në garë
Matjanën kontestojnë vendimet e arbitrit
Egnatia fiton duelin e direkt ndaj Tomorit dhe shkon në +7  
Besa surpizon Pogradecin në shtëpinë e këtyre të fundit 
Erzeni e Besëlidhja bëjnë detyrën në shtëpi
Poker I Turbinës ndaj Flamurtarit
Partizani dominon  volejbollin
Intervista dhe akuza nga trajnerët e Burrelit dhe Tomorit. Gjithçka sot në emisionin  E HËNA SPORTIVE në orën 18:00 në RTSH Sport. Në drejtimin e Alban Hasanit. Analiza e Saimir Demit. Të ftuar : Ermal Barushi, Endri Magani, Ylli tomori, Andi Lundra dhe Çezarina Xheka.