RTSH Sport Live

E Hëna Sportive sot ora 18:00 në RTSH Sport

  • 12/04/2021
  • |
  • Emisione
E Hëna Sportive sot ora 18:00 në RTSH Sport

Burreli dhe Egnatia vijojnë kryesimet në grupet respektiv
Matianën bëjnë detyrën në transfertë pëball Vorës
Rrogozhinasit zgjidhin gjithçka për dy minuta ndaj Besës
Paqe që nuk I shërben askujt në Pogradeci Tomori
Dinamo përmbys Korabin në Peshkopi mes tensionit
Lushnja bën detyrën ndaj Elbasanit në play out e grupit B
Partizani B zhyt edhe më shumë Veleçikun
Oriku merr maksimumin në shtëpi ndaj Besëlidhjes
KOKSH në prag të zgjedhjes së Presidentit të ri.

Në ddrejtimin e Alban Hasanit
Të ftuar: Saimir Demi---------------Kryeredaktor I Lajmeve RTSH Sport 
Klevis Gjoka -----------Drejtor Sportiv  I KF Burreli 
Ardian Abazaj-----------------Trajner I KF Pogradeci 
Femi Mziu------------Administrator I KS Korabi