RTSH Sport Live

Murinjo zbulon tatuazhin: Më bindën tifozët e Romës

  • 17/07/2022
  • |
  • Gosip
Murinjo zbulon tatuazhin: Më bindën tifozët e Romës
Special One më në fund zbulon për të gjithë tatuazhin e tij të ri: "Doja një unik, që deri tani vetëm unë mund ta kem"

"Ky është tatuazhi im". Ai premtoi, "Do t'ju tregoj së shpejti" u betua dhe më në fund në rrjetet sociale Mourinho zbulon tatuazhin misterioz kushtuar edhe Romës: Europa League, Champions dhe Conference, tre trofetë janë në krahun e djathtë të Special One, ai është i vetmi trajner që ka fituar tre kupat evropiane me klube të ndryshme (Porto, Inter, Manchester United dhe Romë).

"Gëzimi i tifozëve të Romës më shtyu ta bëja. Më pas mendova për diçka të veçantë, diçka që do të nderonte të gjitha klubet ku kam fituar kompeticionet evropiane. Në të njëjtën kohë doja një tatuazh unik, një tatuazh që, kështu larg, mund të kem vetëm unë... Alberto më tregoi disa propozime, thjesht ndryshova disa detaje. Këtu është tatuazhi im”, ka shkruar Mourinho në postimin në Instagram, duke u treguar të gjithëve dizajnin.