RTSH Sport Live

Ora 22:30, Rubrika Sportive në RTSH

  • 11/04/2021
  • |
  • Emisione
Ora 22:30, Rubrika Sportive në RTSH

Teuta shmang surprizat në Fier dhe mban e vetme kreun. Partizani bind dhe ndjek me besim. Laci dhe Vllaznia barazojnë pa gola mes tyre. Humbet terren edhe Tirana duke barazuar në Korcë, përballë Skënderbeut në formë. Kukësi rikthehet vetvetja dhe triumfon ndaj Kastriotit.
Të ftuar specialë: Edi Martini, trajner i Teutës, Migen Memelli, trajner i Skënderbeut, Edmond Dosti, ish-futbollist. Si edhe gjithçka tjetër në “Rubrika Sportive” në RTSH: analiza, diskutime, edhe me të ftuarit e zakonshëm Shkëlqim Muça, Fatmir Mneri dhe Fatjon Shehu. Ju presim...