RTSH Sport Live

Rubrika Sportive në RTSH, ora 22:30

  • 07/03/2021
  • |
  • Emisione
Rubrika Sportive në RTSH, ora 22:30

Humbja e papritur e Partizanit me Skënderbeun, barazimi i Teutës në fushën e Bylisit si edhe fitorja e Tiranës në Kamëz përballë Kastriotit. Në pritje të Laçi-Apolonia dhe Vllaznia Kukësi, që do të luhen të hënën. Të ftuar specialë: Saimir Patushi, ish-futbollist, Arbër Mehmetllari, sulmues i Bylisit. Matko Djarmati dr. sportiv i Vllaznisë. Do të ndjekim së bashku edhe himnin e ri të Vllaznisë. Si edhe gjithçka tjetër në “Rubrika Sportive” në RTSH: analiza, diskutime, edhe me të ftuarit e zakonshëm Shkëlqim Muça, Fatmir Mneri dhe Fatjon Shehu. Ju presim...