RTSH Sport Live

Rubrika Sportive në RTSH, sonte ora 22.30

  • 04/04/2021
  • |
  • Emisione
Rubrika Sportive në RTSH, sonte ora 22.30

Teuta merr kreun pasi mposht në limite Laçin me supergolin e Bregut. Vllaznia dhe Partizani ndahen në paqe pa gola. Tirana rihap shpresa jo vetëm për Evropën me një shuplakë ndaj Apolonisë. Kastrioti ruan distancën me Bylisin duke barazuar në Ballsh. Dhe Skënderbeu përfiton nga momenti i dëshpëruar i Kukësit.Të ftuar specialë: Asion Daja, futbollist i Teutës, Elvis Plori, zv. trajner i Vllaznisë, Idi Batha, kapiten i Tiranës. Si edhe gjithçka tjetër në “Rubrika Sportive” në RTSH: analiza, diskutime, edhe me të ftuarit e zakonshëm Shkëlqim Muça, Fatmir Mneri dhe Fatjon Shehu. Ju presim...