RTSH Sport Live

Rubrika Sportive në RTSH Sport, ora 11:00

  • 26/05/2021
  • |
  • Emisione
Rubrika Sportive në RTSH Sport, ora 11:00

Teuta, Kampione e Shqipërisë për sezonin 2020/2021. Vllaznia, Partizani e Laçi plotësojnë vendet e para që të dërgojnë në Europë. Bylisi zbret në Kategorinë e Parë, ndërsa Kastrioti në play out. Verdiktet përfundimtare të Kategorisë Superiore pikërisht në javën e fundit.

Gjithçka në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH Sport. Në studio, bashkë me Hygerta Sakon dhe të ftuarit e përhershëm: Shkëlqim Muça e Fatmir Mëneri, do të jenë edhe Arbër Abilaliaj e Alban Tafaj. Nuk do të mungojnë lidhjet direkte nga Durrësi e Shkodra.