RTSH Sport Live

Struga prezanton trajnerin e ri

  • 02/05/2024
  • |
  • Maqedonia e Veriut
Struga prezanton trajnerin e ri

Struga nuk humbet kohë dhe pak orë pas largimit të Shpëtim Duros ka prezantuar trajnerin e ri të skuadrës.

Struganët nuk eksperimentojnë dhe kanë vendosur që ti besojnë stolin për tre javët e mbetura të kampionatit Meriton Gegës, që mbante më herët postin e zëvendës-trajnerit.

“Klubi ka vendosur ti besoj skuadrën Meriton Geges deri ne fund te kampionatit. Vazhdojmë me kokën larte, na presin 3 ndeshje te rëndësishme ne rrugëtimin tone drejt synimit titull”, shkruhet në njoftimin e klubit.