RTSH Sport Live

Toni Kros komenton sherrin mes Rydiger dhe Fyllkryg: Pozitive që ndodh tani!

  • 11/06/2024
  • |
  • Gjermani
Toni Kros komenton sherrin mes Rydiger dhe Fyllkryg: Pozitive që ndodh tani!

Toni Kros ka dalë sot përballë gazetarëve në një konferencë për shtyp dhe nuk u shmangur pyetejeve rreth sherrit mes Fyllkryg dhe Rydiger. “Mendoj se të tilla situata nuk duhen parë me pesimizëm dhe nuk duhen marrë shumë seriozisht”, tha mesfushori.

I pyetur për “Euro 2024” mesfushori tha: “Mendoj se një Europian në shtëpi është diçka unike dhe ne duhet ta shijojmë deri në fund. Nuk mendoj shumë për ndeshjet pasi mezi pres të shikoj atmosferën. Duhet ta shijojmë deri në fund”.